Previous
Next
0/5
97,56 zł
Na stanie

Jeżeli szukasz absolutnie autentycznego duchowego doświadczenia, to Kakao Amazona Premium jest tym, czego potrzebujesz.

Prawdziwe Kakao Ceremonialne Amazona Premium 150g

Mam na imię Martha. Jestem rodowitą Ekwadorką z pokolenia ludzi, którzy czerpią siłę i mądrość z natury, gospodarując na tych ziemiach z szacunkiem i troską. Wspólnie z moim wujkiem Pedro, oddajemy hołd naszej tradycji i kulturze poprzez nasze Kakao Ceremonialne. Chcę opowiedzieć Ci historię o tym wyjątkowym produkcie, który jest nie tylko odzwierciedleniem naszej pasji do Amazonii, ale także mostem łączącym dwa światy - rdzenną Amazonię i Twoje duchowe doświadczenia.

Odkryj wyjątkową podróż do serca Amazonii z naszym ceremoniałnym kakao. To nie jest zwykły produkt spożywczy - to duchowa odprawa, której korzenie tkwią w głębi dzikich lasów deszczowych i której moc można poczuć z każdym łykiem.

Każde ziarno naszego kakao, starannie zebrane z dziko rosnących drzew kakaowych, jest hołdem dla natury i szacunkiem do dziedzictwa kulturowego. Są one darem od rdzennej ludności Ekwadoru, która od pokoleń czerpie z nich mądrość i duchową siłę w swoich rytuałach.

Ta podróż zaczyna się od mojego wujka Pedro, człowieka o niezmiernej pasji do Amazonii, który przemierza jej rzeki na swoim kanu, docierając do odległych społeczności, aby nabyć najwyższej jakości ziarna kakao. To nie jest zwykła transakcja. To wymiana doświadczeń, historii i tradycji - to moment, w którym kultury i historie krzyżują się, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Po zebraniu ziaren, wujek Pedro rozpoczyna ich fermentację, kluczowy etap wydobycia bogatego, złożonego smaku naszego kakao. Przy łagodnym szumie lasu deszczowego, w rytmie serca Amazonii, każde ziarno jest przekształcane, uwalniając swój prawdziwy smak - smak, który wywołuje echa dzikiej Amazonii, wywołując symfonię smaków, która zapada w pamięć.

Te unikalne ziarna są następnie pakowane z największą troską i szacunkiem, a ich podróż kontynuuje się aż do Europy. Tutaj zaczyna się moja rola. Kontynuuję podróż ziaren, przygotowując kakao z ogromnym szacunkiem do dziedzictwa i tradycji. Trzymając się naszej sekretnej, rodzinnej receptury, dodaję naszemu kakao końcowy szlif, tworząc autentyczne kakao ceremonialne, które pulsuje smakiem i duchowością.

Nasze Kakao Ceremonialne to nie tylko produkt, to zaproszenie do podróży. Podróży, która zabiera Cię w serce Amazonii, wprowadza do duchowości jej mieszkańców, odkrywa sekrety ich rytuałów. To prawdziwe doświadczenie, które można poczuć z każdym łykiem naszego kakao.

Czy jesteś gotów dołączyć do tej podróży? Otwórz więc nasze Kakao i pozwól sobie na wyjątkowe doświadczenie, które przeniesie Cię w serce dzikiej Amazonii, wprowadzi Cię w mistyczną atmosferę jej dzikich lasów deszczowych, otworzy przed Tobą kulturę i duchowość jej rdzennych mieszkańców i pozwoli Ci poczuć autentyczny smak amazońskiego napoju.

Za każdym ziarnem, za każdą cząstką naszego kakao, kryje się opowieść o pasji i szacunku tych, którzy je zbierali, dla ziemi, którą kochają. To prawdziwa podróż, która rozpoczyna się w samym sercu Amazonii i kończy się w Twoim domu, kiedy otwierasz nasze Kakao Ceremonialne i pozwolisz mu uwolnić swoje bogate, złożone smaki.

Przygotuj się na doświadczenie, które trwa dłużej niż tylko moment degustacji - to doświadczenie, które zmienia sposób, w jaki patrzysz na świat, wprowadzając Cię w głęboko zakorzenione tradycje Amazonii.

Nasze Kakao Ceremonialne z Amazonii to nie tylko produkt, to podróż do serca Amazonii, pełna smaku, duchowości i autentyczności. Czy jesteś gotów na tę podróż?

 - Martha Coello Morales

Sposób użycia: 25-70 g kakao rozpuścić w 250 ml napoju roślinnego.

Opis:

Masa netto 150 g
Wartość energetyczna 940,5 kcal / 3960 kJ
Tłuszcz 82,4 g
w tym kw. tłuszczowe nasycone 49,8 g
Węglowodany 14,4 g
W tym cukry 1,4 g
Białko 20,0 g
Sól poniżej 0,1 g

Recenzje:

KLIENTÓW ZAINTERESOWAŁY RÓWNIEŻ

PODOBNE PRODUKTY

Sklep

PRAWDZIWE KAKAO CEREMONIALNE PIURA BLANCO 100g

PRAWDZIWE KAKAO CEREMONIALNE PIURA BLANCO 100g

Producent: Sopocka Manufaktura

Nazwa handlowa: Kakao Ceremonialne Piura Blanco

Pochodzenie: Peru

Pojemność opakowania: 100g

Prawdziwe kakao ceremonialne z Peru.

Jeżeli szukasz absolutnie autentycznego duchowego doświadczenia, to Kakao Ceremonialne Piura Blanco jest tym, czego potrzebujesz.

Na kakao może być widoczny naturalny tłuszcz kakaowy w postaci białego nalotu. Jest to naturalny proces w przypadku kakao, które nie zostało poddane procesowi temperowania.

(0/5)
23,17 zł