Previous
Next
0/5
28,46 zł
Na stanie

Jeżeli szukasz absolutnie autentycznego duchowego doświadczenia, to Kakao Ceremonialne O'Payo z Nikaragui jest tym, czego potrzebujesz.

Prawdziwe Kakao Ceremonialne - O'Payo z Nikaragui PREMIUM 150g

Na kakao może być widoczny naturalny tłuszcz kakaowy w postaci białego nalotu. Jest to naturalny proces w przypadku kakao, które nie zostało poddane procesowi temperowania.

Czym jest kakao ceremonialne?

Kakao ceremonialne to nic innego jak czysta, nieodtłuszczona pasta ze starannie wyselekcjonowanych, dziko rosnących ziaren kakaowca, poddana delikatnej fermentacji, w celu pogłębienia wyjątkowego aromatu końcowego produktu.

Dzięki naturalnemu procesowi otrzymywania zawiera więcej tłuszczu kakaowego, a przy tym o wiele więcej składników aktywnych niż zwykłe, sklepowe kakao.

Kakao O'Payo z Nikaragui

Odkryj wyjątkowe Kakao Ceremonialne z Nikaragui, pochodzące prosto z farmy O'Payo - klejnotu serca Nikaragui. To nie jest zwykły produkt, to część starożytnej tradycji, uprawiane z największą starannością i szacunkiem dla natury. Nasze kakao rośnie na żyznych, wulkanicznych glebach, co nadaje mu unikatowy aromat i bogatą głębię smaku. Jest to 100% naturalny produkt, wolny od dodatków i konserwantów, idealny dla miłośników czystego, autentycznego kakao.

Charakteryzujące się bogatym smakiem z nutami czerwonych owoców i subtelnym słodkim finiszem, kakao z Farmy O'Payo zapewnia niezapomniane doznania smakowe. Idealne zarówno do ceremonii kakao, jak i do codziennego delektowania się w zaciszu domowym. Wybierając nasze kakao, wspierasz nie tylko własny dobrostan, ale również lokalną społeczność i środowisko, dzięki bezpośredniej współpracy z rolnikami i promowaniu zrównoważonych metod uprawy.

PRAWDZIWE KAKAO CEREMONIALNE O'Payo 500g

Producent: Sopocka Manufaktura

Nazwa handlowa: Kakao Ceremonialne O'Payo

Pochodzenie: O'Payo, Nikaragua

Pojemność opakowania: 500g

Prawdziwe kakao ceremonialne z Nikaragui.

Opis:

Masa netto 150 g
Wartość energetyczna 3135 kcal / 13200 kJ
Tłuszcz 274,65 g
w tym kw. tłuszczowe nasycone 166 g
Węglowodany 48 g
W tym cukry 4,67 g
Białko 66,67 g
Sól poniżej 0,5 g

Recenzje:

KLIENTÓW ZAINTERESOWAŁY RÓWNIEŻ

PODOBNE PRODUKTY

Shilajit

Shilajit z Lion's Mane (Soplówka jeżowata) 25g

Zapraszamy do odkrycia Shilajitu Himalajskiego - skarbca mocy i witalności ukrytego w sercu Himalajów. Shilajit, to naturalny suplement o gęstej konsystencji i wyrazistym, ziemistym aromacie.

(0/5)
154,17 zł

    Shilajit

    Shilajit himalajski 50g

    Zapraszamy do odkrycia Shilajitu Himalajskiego - skarbca mocy i witalności ukrytego w sercu Himalajów. Shilajit, to naturalny suplement o gęstej konsystencji i wyrazistym, ziemistym aromacie.

    (5/5)
    233,33 zł