Previous
Next
0/5
47,97 zł
Na stanie

Prawdziwe kakao ceremonialne z Los Rios, zachwycające niesamowitym smakiem i aromatem!

Prawdziwe Kakao Ceremonialne Los Rios 150g

Mamy przyjemność wprowadzić Cię do świata autentycznego Kakao Ceremonialnego!

Kakao Ceremonialne to czysta, pełnotłuszczowa, grubo mielona pasta, sporządzona z najwyższej jakości ziaren kakaowca. Ziarna te są delikatnie fermentowane, aby wyostrzyć unikalny, intensywny aromat końcowego produktu.

Nad produkcją Kakao Ceremonialnego w Sopockiej Manufakturze czuwa, pochodząca z Ekwadoru Martha Coello Morales, której rodzina od pokoleń zajmuje się uprawą kakao. Ziarna, z których przygotowuje  kakao, są uprawiane z miłością na małych, przydomowych plantacjach, które szczycą się działaniem w zgodzie z naturą. Otwierając opakowanie Kakao Ceremonialnego Los Rios zanurzasz się w świecie ekwadorskich tradycji, smaków i aromatów. To prawdziwe doświadczenie, które pozwoli Ci odkryć autentyczne kakao pełne charakteru i głębi.

Dlaczego warto spróbować?

Kakao dostarcza organizmowi dużą dawkę magnezu, żelaza i wapnia, warto również zwrócić uwagę na zawartość polifenoli i antyoksydantów. Odmiany ziaren kakaowca wykorzystywane do powstania kakao ceremonialnego charakteryzują się wysoką zawartością substancji pobudzających, takich jak m.in: teobromina, serotonina, anandamid, proantocyjanina, fenyloetyloamina.

Nasze „Kakao ceremonialne Los Rios” pochodzi z tradycyjnych przydomowych upraw, które są prowadzone z poszanowaniem dla ziemi i jej naturalnych cyklów. Produkt ten pozwoli Ci odkryć magię i duchowość ceremonii kakao.

Na innych naszych aukcjach znajdziesz szeroki wybór naszych specjalności, począwszy od Amazonas Premium - wyjątkowego kakao ceremonialnego, wykorzystywanego przez rdzenną ludność Ekwadoru w obrzędach religijnych, po bardziej przystępne cenowo, lecz niezmiennie wysokiej jakości kakao "ceremonialne" Ecuador, pochodzące z odpowiedzialnych, komercyjnych upraw. Dla tych, którzy poszukują doskonałej jakości połączonej z korzyściami dla zdrowia, nasze kakao Los Rios będzie idealnym wyborem. To nie jest zwykły produkt - jest to ulubiony wybór wielu odbiorców w Europie, używany podczas własnych, domowych ceremonii kakao. Dołącz do naszej społeczności miłośników kakao i odkryj różnorodność smaków, jakie oferuje nasza kolekcja

Czy jesteś gotów na podróż do serca Amazonii z naszym kakao? Zapraszamy Cię do odkrycia naszej kolekcji, gdzie każde kakao ma swoją historię, a każde ziarno kryje w sobie tajemnicę dzikiej natury.

Sposób użycia: 25-70 g kakao rozpuścić w 250 ml napoju roślinnego.

Skład: 100% pasta kakaowa.

Opis:

Masa netto 150 g
Wartość energetyczna 940,5 kcal / 3960 kJ
Tłuszcz 82,4 g
w tym kw. tłuszczowe nasycone 49,8 g
Węglowodany 14,4 g
W tym cukry 1,4 g
Białko 20,0 g
Sól poniżej 0,1 g

Recenzje:

KLIENTÓW ZAINTERESOWAŁY RÓWNIEŻ

PODOBNE PRODUKTY

Shilajit

Shilajit himalajski 50g

Zapraszamy do odkrycia Shilajitu Himalajskiego - skarbca mocy i witalności ukrytego w sercu Himalajów. Shilajit, to naturalny suplement o gęstej konsystencji i wyrazistym, ziemistym aromacie.

(5/5)
233,33 zł

  Sklep

  Prawdziwe Kakao Ceremonialne 100% Fazenda Liara 100g

  PRAWDZIWE KAKAO CEREMONIALNE FAZENDA LIARA 100g

  Producent: Sopocka Manufaktura

  Nazwa handlowa: Kakao Ceremonialne Fazenda Liara

  Pochodzenie: Brazylia

  Pojemność opakowania: 100g

  Prawdziwe kakao ceremonialne z Brazylii.

  Jeżeli szukasz absolutnie autentycznego duchowego doświadczenia, to Kakao Ceremonialne Fazenda Liara jest tym, czego potrzebujesz.

  (0/5)
  23,17 zł
  • Brak na stanie

  Sklep

  PRAWDZIWE KAKAO CEREMONIALNE PISA 100g

  PRAWDZIWE KAKAO CEREMONIALNE PISA 100g

  Producent: Sopocka Manufaktura

  Nazwa handlowa: Kakao Ceremonialne Pisa

  Pochodzenie: Haiti

  Pojemność opakowania: 100g

  Prawdziwe kakao ceremonialne z Haiti.

  Jeżeli szukasz absolutnie autentycznego duchowego doświadczenia, to Kakao Ceremonialne Pisa jest tym, czego potrzebujesz.

  Na kakao może być widoczny naturalny tłuszcz kakaowy w postaci białego nalotu. Jest to naturalny proces w przypadku kakao, które nie zostało poddane procesowi temperowania.

  (0/5)
  23,17 zł