Previous
Next
0/5
15,45 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zapraszamy do skosztowania wyjątkowego połączenia - suszonego daktyla z sercem z orzecha laskowego, oblany aromatyczną mleczną czekoladą produkowaną z ekskluzywnych ziaren Nacional Arriba.

Daktyle z orzechem laskowym w mlecznej czekoladzie

Zapraszamy do skosztowania wyjątkowego połączenia - suszonego daktyla z sercem z orzecha laskowego, oblany aromatyczną mleczną czekoladą produkowaną z ekskluzywnych ziaren Nacional Arriba. Te szczególne ziarna, pochodzące z cenionej plantacji Hacienda Limon, są symbolem luksusu i najwyższej jakości w świecie czekolady. Aby dopełnić to smakowe arcydzieło, daktyl został delikatnie polany białą czekoladą i obsypany siekanymi orzechami laskowymi, które dodają chrupkości i głębi. To prawdziwa uczta dla zmysłów, idealna dla tych, którzy pragną zasmakować czegoś wyjątkowego.

Skład: daktyl suszony, czekolada mleczna (miazga kakaowa, cukier biały, mleko w proszku, masło kakaowe), orzech laskowy prażony, czekolada biała (masło kakaowe, mleko w proszku, cukier trzcinowy).

Opis:

Masa netto 69 g
Wartość energetyczna 1272 kJ / 303,8 kcal
Tłuszcz 14,8 g
w tym kw. tłuszczowe nasycone 6,0 g
Węglowodany 34,2 g
W tym cukry 33,2 g
Białko 3,7 g
Sól poniżej 0,1 g

Recenzje:

KLIENTÓW ZAINTERESOWAŁY RÓWNIEŻ

PODOBNE PRODUKTY

Kapsułki

Lion's Mane (Soplówka jeżowata)

To produkt premium, zawierający ekstrakt z grzyba Lion's Mane (soplówka jeżowata) o wysokiej koncentracji, standaryzowany na 2% hericenonów przy stosunku ekstrakcji 20:1. Jest to suplement przeznaczony dla osób poszukujących wsparcia naturalnych procesów kognitywnych i zdrowia nerwowego w skutecznej i łatwej w codziennym stosowaniu formie.

(0/5)
77,24 zł

    Shilajit

    Shilajit z Lion's Mane (Soplówka jeżowata) 25g

    Zapraszamy do odkrycia Shilajitu Himalajskiego - skarbca mocy i witalności ukrytego w sercu Himalajów. Shilajit, to naturalny suplement o gęstej konsystencji i wyrazistym, ziemistym aromacie.

    (0/5)
    154,17 zł