Previous
Next
0/5
47,49 zł
Na stanie

Olej konopny 250ml

Olej konopny z Sopockiej Manufaktury Czekolady i Olejów to prawdziwa perełka bioaktywnych składników. Nasz olej konopny to wyjątkowy produkt, tłoczony zgodnie z najwyższymi standardami produkcji oraz z pełnym poszanowaniem systemu HAACP.

Proces tworzenia naszego premium oleju konopnego cechuje się niezwykłą starannością i precyzją, co nadaje mu wyjątkowy charakter wśród innych dostępnych na rynku. Nie tylko wyróżnia się intensywnym odcieniem, ale także charakteryzuje się unikalną gęstością osadu, świadczącą o bogactwie składników odżywczych. Wybierając nasz premium olej konopny, stawiasz na produkt najwyższej jakości, który wyróżnia się spośród konkurencji.

W przeciwieństwie do tradycyjnych metod tłoczenia, proces produkcji naszego premium oleju konopnego trwa aż 24 godziny, utrzymywany przy niskiej temperaturze poniżej 35°C. Zapewnia to pełne zachowanie wszystkich cennych substancji odżywczych. Długi proces produkcji nie tylko nadaje olejowi intensywny kolor, ale również zwiększa ilość naturalnego odżywczego osadu.

Bogactwo kwasów omega-3, omega-6, fitosteroli i innych korzystnych składników jest w pełni uwolnione i zawarte w każdej kropli tego wyjątkowego oleju konopnego. Dzięki temu doświadczysz nie tylko głębokiego smaku i aromatu, lecz przede wszystkim skorzystasz z maksymalnych korzyści dla swojego zdrowia. Wybierając nasz premium olej konopny, nie tylko wybierasz produkt, ale także inwestujesz w swój pełen blasku styl życia.

Opis:

Pojemność 250 ml

Recenzje:

KLIENTÓW ZAINTERESOWAŁY RÓWNIEŻ

PODOBNE PRODUKTY