Przesyłki z Sopockiej Manufaktury wysyłamy za pomocą paczkomatów Inpost lub kurierów Inpost.

Zależy nam na jak najszybszym dostarczeniu zamówionych produktów do klientów, dlatego zamówienia złożone do godziny 15:00 staramy się wysyłać jeszcze tego samego dnia. Zamówienia złożone po 15:00 zostaną wysłane kolejnego dnia roboczego.

Tak, do zamówień produktów Sopockiej Manufaktury wystawiamy faktury VAT.

Zamówienia czekolady i innych produktów z Sopockiej Manufaktury można opłacić za pomocą szybkich płatności BLIK, poprzez przelew internetowy i przelew na konto, a także za pobraniem.

Ze względu na fakt, że sprzedajemy artykuły spożywcze, możliwość zwrotu jest ograniczona. Zwrócić można wyłącznie towar, który nie został otwarty.

Zapraszamy do sklepu Sopockiej Manufaktury przy al.Niepodległości 702 w Sopocie.

Zapraszamy do sklepu Sopockiej Manufaktury w godzinach 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku. Sklep mieści się przy al. Niepodległości 702 w Sopocie.

Tak, wystarczy podać swoje dane w momencie realizacji zamówienia, jednak zalecamy założenie konta, które ułatwia kontrolę nad zamówieniami.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach 9:00-17:00.

Dostawa jest wykonywana we współpracy z kurierami Inpost.

Czekolady, oleje i inne produkty produkowane w Sopockiej Manufakturze świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie asortymentu sklepów z ziołami i ze zdrową żywnością.

Ziarna mielimy na tradycyjnych kamiennych młynach, tzw. melanżerach. Dzięki temu możemy wydobyć z nich pełnię smaku, nie tracąc przy tym żadnych wartości i walorów jakościowych.

Tak, większośc naszych ziaren posiada certyfikaty Bio/Organic.

Sprzedajemy wyłącznie niefiltrowane oleje, które odznaczają się najwyższą jakością.

Nasze czekolady wytwarzane są z ręcznie selekcjonowanych ziaren kakao z dodatkiem cukru i odrobiny masła kakaowego w wersji wegańskiej, W wersji mlecznej i białej w składzie czekolad znajduje się również mleko w proszku. Czasami w składzie czekolad Sopockiej Manufaktury znajduje się również lecytyna słonecznikowa, która wpływa na wydłużenie czasu przydatności czekolad do spożycia.

Oferujemy około 20 rodzajów kakao, które pochodzą wyłącznie z etycznych plantacji z całego świata. Wszystkie rodzaje znajdziesz w zakładce Kakao ceremonialne na naszej stronie.

Nie, w naszych pralinach nie używamy ani sztucznych dodatków, ani konserwantów.

Oferujemy czekolady głównie z owocami i orzechami oraz dodatkami sezonowymi – wszystkie dostępne aktualnie czekolady znajdziesz w zakładce Czekolady z dodatkiem bakalii oraz Czekolady z dodatkiem ziół i przypraw.

Kakao wykorzystywane do produkcji rzemieślniczych wyrobów w Sopockiej Manufakturze pochodzi głównie z Ekwadoru, a także z wielu innych krajów świata.